Alarm saatli radyo tavsiye

En iyi saatli radyoyu seçmek için 4 ipucu

Çalar saati bir akıllı telefonla değiştiren birçok insan var, ancak hala şafakta onlarla birlikte olan saatli radyoyu terk etmeye isteksiz olan birçok insan var ve şüphesiz ki, hala itirazını koruyor.

10 yıl önce, alarm saatli radyo tavsiye , akıllı telefonların gelişiyle,alarm saatli radyo tavsiye , alarm saatli radyo , saatli radyo , radyolu çalar saat , philips alarm saatli radyo , philips aj3115 alarm saatli radyo , philips saatli radyo , philips çalar saat , philips dijital radyo , philips aj2000 alarm saatli radyo, eski bir cihaz olacağı için ortadan kaybolduğunu açıkladılar, ancak uyanan radyo hayatta kaldı ve yeni işlevler sunarak gelişti. Pek çok insanın cep telefonlarını her gün alarmı zamanında çalacak şekilde ayarladığı doğrudur. Ancak, saatli radyo pazarı büyümeye devam ediyor. Yeni ürünlerin 15 veya 20 yıl önce var olanlarla pek bir ilgisi olmadığı açıktır.

Çok spesifik olarak, saatli radyo yüksek teknolojiye doğru bir dönüş yaptı, bazı cihazlar sabah bilgilerini almak için internete bağlanma yeteneğine sahip, diğerleri ışığı (hatta kokuyu) yansıtıyor ve şüphesiz en çok gelişen şey kalite. ses, en iyi hoparlörlerle rekabet etmeye geliyor.

Son olarak, çeşitli özellikler sunabildikleri ve kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına uyum sağlayabildikleri için artık yeni bir tane satın almak eskisi kadar kolay değil, çünkü yenilikler onlarca ve özellikle çeşitleniyor.  girişimi, bulunduğunuz yerde akıllı bir şekilde uyumanıza yardımcı olacak bir çalar saatli radyo olan

Çalar saatli radyo nasıl seçilir? Her şeyi daha net görmenize yardımcı olmak için, en çok kabul edilen kararı vermenize yardımcı olmak için bir saatli radyoda bulacağınız ana özellikleri gözden geçireceğiz.

Radyo bağlı uyandı

Tam tersine, saatli radyo uygulamalarıyla akıllı telefonunuzun doğrudan rakibi olmamalıdır. Birçok marka, kablosuz indüksiyon şarjı, Bluetooth veya NFC gibi teknolojilerle uyumlu, tam bağlantılı modeller geliştirmiştir.

Diğer cihazları şarj etmek için USB fişleri içerirler ve hatta bir mikrofon içerdiklerinde eller serbest arama yapmanıza izin verirler.

CGV CR S10 modeli aynı zamanda 4 cihazlar, USB veya indüksiyon kadar şarj olasılığını sunar ve 2 x 5 watt, kompakt boyutu göz önüne alındığında oldukça tatmin edici bir ses gücü vardır. Telefonunuzda müzik dinlemek için 3,5 mm Jak (AUX) kablo bağlantısı veya Bluetooth bağlantısı arasından seçim yapabilirsiniz.

Optimum ses kalitesi

Eski çalar saatlerin ses kalitesini hatırlıyor musunuz? Şu anda çok yüksek ses kalitesine sahip çalar saatler bulacaksınız, en basit modellerde bile oldukça iyi bir sonuç alacaksınız. Ancak müzik dinlemeyi gerçekten seviyorsanız, ses kalitesiyle öne çıkan çalar saatler arayın, çok var.

alarm saatli radyo tavsiye , alarm saatli radyo , saatli radyo , radyolu çalar saat , philips alarm saatli radyo , philips aj3115 alarm saatli radyo , philips saatli radyo , philips çalar saat , philips dijital radyo , philips aj2000 alarm saatli radyo,

Birçoğu piyasada rekabet ediyor ve bazıları mükemmel ses kalitesi ve ikili alarm, orijinal tasarım veya gelişmiş bağlantı gibi alternatif özellikler sunarak öne çıkmayı başardı.

Örneğin, 2×5 watt stereo ses, LED ortam ışığı, USB şarjı ve hatta programlanabilir bekleme modu sunan JBL Horizon saatli radyonun ses kalitesine güvenebilirsiniz .

Pratik olarak aynı anda tasarlayın

Orta menzilde, özellikle modern ve son derece iyi hazırlanmış bir tasarımla ayırt edilen birçok çalar saat vardır, bu, eski çalar saatlerimizin hafızasıyla tezat oluşturan bir görüntüdür.

Bazı üreticiler için saatli radyo, açıkça sükunete ilham vermesi gereken gerçek bir dekoratif nesne haline geldi. Evinizin tarzına mükemmel şekilde uyan ve çok işlevli modelleri nispeten cazip fiyatlarla, genellikle 80 € altında bulacaksınız.

Bu, geniş LCD ekranlı ve zamanı yansıtma özelliğine sahip Sony küp olarak adlandırılan modelde de böyledir ; çağdaş, küçük, pratik ve estetiktir. Daha önce seçtiğiniz 5 sesi anında başlatmak için 5 kısayol tuşu vardır ve telefonunuz için gerekli USB şarj bağlantı noktasını içerir.

Koku ve ışıklı uyanış

Bugün, müzik artık uyanmanın tek yolu değil: yeni üreticiler çok daha yenilikçi konseptler arıyor ve bazıları şimdiden pazarı doldurdu.

Bu koku alarmlı saatler, kullanıcının tercihine göre koku yayan radyo alarmlarıdır: tatlıya düşkün olanlar için sıcak kruvasanlar, enerjiye ihtiyaç duyanlar için taze nane, rüya gibi tatlılar için deniz spreyi vb. Harika değil mi?

Sensorwake 2 farklı melodilerle 30 defaya kadar kullanılabilir ve birleştirilebilir kokulu kapsüller ile eserler korkunç önlemek için uyanıklığı derin traverslerin. Basınçlı yıkama makinesi tavsiye

Ve uyanmak için koku kavramı sizi şaşırttıysa, başka bir alternatifin daha geldiğini bilmelisiniz: ışık. Bu ürünler, gece alacakaranlığı simüle ederek uykuya dalmanıza yardımcı olmayı vaat ediyor.

Philips Uyanış Işığı , daha yeni modeller bulmak mümkün olsa da, güvenli bir bahis. Bir USB şarj cihazı içerir ve güvenle satın almanızı sağlayan tanınmış bir marka tarafından üretilmiş olma avantajına sahiptir.

Çalar saatlerin önlerinde uzun bir ömür var, çünkü akıllı telefonlar dalgası karşısında kendilerini yenilemeyi başardılar ve tam olarak onsuz yapmaya izin verdiler. İdeal uyanışla ilgili kendi vizyonunuza hangi modelin en uygun olacağı görülecektir. alarm saatli radyo tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir