Çar. Eki 13th, 2021

4 ayak masaj aletini analiz ettik ve en iyisini seçtik

Ayaklarınızın yorgunluğunu atmak ve sağlığınızı iyileştirmek istiyorsanız bu önerilerle bunu başaracaksınız.

Uzmanımız Marnur modelini , ayak masaj aleti tavsiye , ayak masaj aleti , aprilla ayak masaj aleti , sinbo ayak masaj aleti , ayak masaj aleti bim , ayak masaj aletleri , beurer ayak masaj aleti , cellini ayak masaj aleti , medisana ayak masaj aleti, bitişleri, içerdiği ısı fonksiyonu ve masajların kalitesi için analiz edilen dört ayak masajı arasında en iyi olarak seçti .

Saçlarımız, ellerimiz ve dişlerimiz için nasıl en iyi bakımı arıyorsak, aynısını ayaklarımıza da yapmamız tavsiye edilir. Özellikle vücut ağırlığımızı destekledikleri ve onlar sayesinde bir yerden bir yere hareket edebildiğimiz için. Ve bu, uzun bir günün ardından kaç kez eve gelmedik ve ‘ayaklarım ezildi’ ifadesini tekrarladık mı?

Bu bakım, örneğin nasırlardan veya nasırlardan kaçınmak için yalnızca doğru ayakkabıyı seçmeyi içermez. Ayakların da şımartılması gerekiyor ve elimizdeki seçeneklerden biri de bu karşılaştırma için seçtiğimiz gibi bir masaj aleti satın almak. Sadece biriken gerilimi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kendimizi daha iyi hissetmemiz için kan akışını uyarmaya da yardımcı olurlar. Elbette tüm modeller aynı değil ve bu sefer Japon kökenli Shiatsu tekniğine dayanan modellere odaklandık.

Hangi modelleri test ettik?

Seçilen ayak masaj cihazları şunlardır: Beurer FB35 (8), HoMedics FM-TS9-EU (7.75), Marnur, ayak masaj cihazı (9) ve Renpho VC-RF-FM059R-EU-1 (8, 5). Aşağıda belirtilenler gibi kriterlerin analizine dayalı olarak test edilmiş ve değerlendirilmiştir.

– Ergonomi : ayak cihazlarının kullanım rahatlığı

– Konstrüksiyon: İmalatında kullanılan malzemeler iyi ve dayanıklı ise veya tam tersine bu kalite eksiktir.

– Masajlar: Masajın kalitesi esastır, bir seans bittikten sonra ayaklar daha dinlenmiş ve rahatlamış hissediyorsa kişi nasıl hisseder …

– Performans: Tüm modeller, ayaklara masaj yapmanın yanı sıra, kullanım deneyimini geliştiren ve ayak sağlığına katkıda bulunan diğer ekstra özellikleri içerir.

Onları nasıl test ettik?

Bu dört ayak masaj cihazının her birine, kullanılabilirliklerini ve çalışmalarını, hangi özellikleri sunduklarını, masajların nasıl uygulandığını ve en önemlisi kullanıcı deneyiminin nasıl olduğunu kontrol etmek için bir hafta ayırdık. Bu testleri yapmak için seçilen zaman öğleden sonraydı.

En yüksek puanı alan masajcı 9 puanla Marnur modelidir . İyi bir bitişi var ve ayaklara uygulanan masajlar, özellikle ısı işlevinden bahsederek en iyisi gibi görünüyordu.

Marnur ayak masajı

Ayaklar kılıflara yerleştirildiği için tasarımı Renpho masaj aleti önerisinin estetiğini takip eder. Dokunmak için yumuşaktırlar ve yıkama için çıkarılabilirler. Kontrollerine gelince, çalıştırma düğmeleri çok az, bu yüzden onlara hemen alışıyorsunuz. Güç açmanın yanı sıra, üç güç seviyesi (hangisinin seçildiğine bağlı olarak, yanındaki LED ışık bir renkte yanar) ve masaj kontrolü için bir tane daha arasında seçim yapmanızı sağlayan yoğunluk kontrolü için bir tane daha vardır. çeşitli modlar arasında seçim yapmak için de kullanılır.

– Dengeleme modları: 3

– Yoğunluk seviyeleri: 3

– Otomatik kapanma süresi fonksiyonu: Evet

– Diğerleri: Hava yastığı masajı, yuvarlanma masajı, ısı sıkıştırması (iki seçenek seçilebilir), çıkarılabilir nefes alabilen kılıf.

Rakipleri gibi ayak masajlarını uygulamak için de menüsündeki başka bir kontrole basılarak ısı ile birleştirilebilen Shiatsu tekniğini tercih ediyor . Kullanıcı deneyimi hoştur ve baskının nasıl uygulandığını ve dolayısıyla masajları fark edersiniz. Tabii ki, buna alışmak için en düşük yoğunluk seviyesinde başlamak ve bu şekilde yoğunluğun giderek artması uygun olur. Masaj aleti tarafından uygulanan ısı hafiftir, ancak eşit olarak dağıldığı için iyi hisler bırakır.

Ek olarak, hava yastığı kontrolü adı verilen ve refleks noktalarını tonlamak için şişip sönen bir tür torba aracılığıyla masaj yapan kişinin kompresyon masajı yapmasını sağlayan bir düğme vardır.

Bizim seçimimiz

Bu cihaz otomatik kapanma özelliğine sahip olduğundan 15 dakika sonra kendi kendine kapanır.

– En iyisi: konfor ve ısı işlevi.

– En kötüsü: dikkate değer bir şey yok.

– Sonuçlar: otomatik kapanma işleviyle donatılmış bu masaj cihazı, iyi bir kullanıcı deneyimine katkıda bulunan farklı sallanma modlarını destekler ve üç yoğunluk seviyesinden herhangi birini kullanarak ayaklar rahat hisseder.

Renpho VC-RF-FM059R-EU-1 Masaj Cihazı

Bu Renpho imzalı masaj aletinin ayırt edici özelliği, işlevlerini kontrol etmek için bir uzaktan kumanda içermesidir. Hem pratik hem de üstte yer alan buton paneli ile etkileşime geçmenizi sağlıyor.

Ayakların girdiği yerdeki kumaş kılıfın yıkanması için çıkarılma imkanını Marnur cihazı ile paylaşır ve fermuarlıdır . Ayrıca 15 dakikalık kullanımdan sonra otomatik kapanma işlevi; bu süre varsayılan olarak gelir, ancak daha uzun süreli (30 dakika) bir seans planlamak istersek, son dakikalar biraz ağır olsa ve sadece ‘şimdi bitirmeyi’ düşünmenize rağmen bunu yapabiliriz.

İşlevini kusursuz bir şekilde yerine getirir ve gün içinde biriken gerginliğin azalmasına yardımcı olur . Kullanmayı bitirdikten sonra anında iyileşmeyi fark ediyor ve ayaklarınızın eskisi kadar yüklenmediğini hissediyorsunuz. Finişi dayanıklılık hissi verir, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve diğer masaj cihazları kadar fazla ses çıkarmaz. Isı fonksiyonu, üç tip masaj ve yoğunluk arasında seçim yapma imkanı gibi özelleştirilebilir. Aynı şekilde, bir hava sıkıştırma mekanizması uygular: Duygu, Marnur ürününe benzer, çünkü masaj aletinin içinin yavaş yavaş bir balon gibi şiştiği ve bir noktada söndüğü izlenimine kapılıyorsunuz.

Alternatif

Hava sıkıştırma mekanizması, deneyimi kolaylaştırır ve masajı daha da rahatlatıcı ve etkili hale getirir.

Beurer FB35 masaj aleti

Sıçrama önleyici koruma (üst alan) ve daha fazla kavrama için kaymaz kauçuk ayaklar ile , kullanım deneyimini geliştirmek için iki işlevi etkinleştirmenize olanak tanır . Bir tarafta titreşimli masaj fonksiyonu var. Öte yandan, kabarcık masajı: bizim için en iyisi çünkü rahatlama ve rahatlama hissi çok daha eksiksiz. Ayrıca umduğumuz kadar etkili olmayan bir su ısıtma işlevi de var. Öte yandan, masajların aromaterapi ile tamamlanabilmesi hoşumuza gitti: içini rahatça doldurmak için çıkarılabilir bir aroma filtresi içerir.

Ekonomik maliyeti, bulunduğu fiyat aralığına göre yeterli performans sunmasına engel değildir . Ayaklık alanında, işlerini oldukça etkili bir şekilde gerçekleştiren iki masaj silindiri entegre edilmiştir (çıkarılabilir bir tasarıma sahiptirler) ve ayrıca üç ekstra aksesuarımız var. Bunlardan biri nasırları ve ölü deriyi yok eder, diğeri ise dolaşımı destekleyen üç basınç noktasına sahip bir masaj cihazıdır; sonuncusu ise ayak tabanının refleks bölgelerini uyaran bir fırçadır. En iyi duş seti tavsiye

Para için en iyi değer

Ürettiği rahatlama ve rahatlama hissi iyidir ve rahatlama hissedersiniz. Dört kızılötesi ışık noktası buna katkıda bulunur (iki sol ayak ve iki sağ ayak için) ve 16 elektromanyetik mıknatısı. ayak masaj aleti tavsiye , ayak masaj aleti , aprilla ayak masaj aleti , sinbo ayak masaj aleti , ayak masaj aleti bim , ayak masaj aletleri , beurer ayak masaj aleti , cellini ayak masaj aleti , medisana ayak masaj aleti,

HoMedics Masaj Aleti

İyi bir bitiş ve yapı gösterir ve onu çalıştırmak için tek bir düğmeye sahip olduğu için basit tasarımıyla öne çıkar. Bu kontrol bizim için daha rahat olduğu için el veya ayak parmakları ile aktif hale getirilebilir. İçeride, üretici her iki tarafa dağıtılmış ’18 masaj başlığı’ içeriyor: ayak tabanlarındaki yorgunluğu ve ağrıyı gidermekten sorumludurlar.

Tamamlayıcı bir şekilde, güç düğmesinden masaj cihazı tarafından uygulanan Shiatsu tekniği , etkinleştirilen ve daha önce bahsedilen 18 masaj başlığına karşılık gelen kızılötesi ışıklar aracılığıyla bir ısıtma işleviyle birleştirilebilir . Bu kombinasyon özellikle ilk dakikalarda hoş ve rahatlatıcı bir his yaratır ancak uygulanan hareket hep aynı olduğu için biraz uğraştırıcıdır. Şüphesiz, bu teklifte iyileştirilmesi gereken ana nokta budur. Lehine olarak, diğer taraftan sunduğu ergonomik tasarımı da belirtmek gerekir.

Başka bir kalite seçeneği

Elektrik prizine bağlanan güç kablosu, küçük bir özel bölmede saklanır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir