Bosch çamaşır makinesi yorumları kadınlar kulübü

Bosch’ta kaliteyi ciddiye alıyoruz

Tüm Bosch Series 8 çamaşır makineleri Almanya’da üretilmiştir. Önden yüklemeli çamaşır makinelerimiz fabrikamızdan çıkmadan önce her ince ayrıntıyı test ediyor ve kapsamlı stres testlerine tabi tutuyoruz. Sadece çamaşır makinelerimizdeki 1000 kadar bileşenin her biri yüksek işlev, kalite ve güvenilirlik standartlarımızı %100 karşıladığında, bir Bosch cihazı en önemli zorluğuyla yüzleşmeye hazırdır: evde sizin tarafınızdan kullanılmak. En iyi çamaşır makinesi markalarından birini arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok.

i-DOS otomatik dozajlama

Mükemmel yıkama sonuçları elde etmek için şimdi yapmanız gereken tek şey rahatlamak. Otomatik dozlama sistemi i-DOS’a sahip yeni Bosch çamaşır makineleri, deterjan miktarını sizin için en yakın mililitreye kadar ayarlar – ve sadece bir tuşa dokunur. Hassas dozda deterjan sadece çamaşırlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda çevre ve banka hesabınız için de iyidir.

Çamaşırhane Aletleri için Avustralya’nın En Güvenilir Markası.

Bosch’un 2021’de Avustralya’nın Çamaşırhane Aletleri için En Güvenilir Markası ödülünü aldığını duyurmaktan gurur duyuyoruz. Reader’s Digest Güvenilir Markalar anketi, sıradan tüketicilere yaklaşarak Avustralya tüketici duyarlılığının doğru bir ölçümünü elde etmek için hangi markaların onlar için önemli olduğu konusunda fikirlerini soruyor. Avustralyalılar, güvenilir Alman mühendislik kalitemizin yanı sıra ekstra rahatlık için i-DOS otomatik dozajlama gibi yenilikçi özellikler sayesinde Bosch çamaşır makinelerine güveniyor. Kaliteden asla ödün vermeyiz, bu yüzden sizden de bunu beklemeyiz.

ActiveWater Plus ile Alman malı verimlilik

ActiveWater Plus, verimli su yönetim sistemi sayesinde paradan ve çevreden tasarruf edilmesine yardımcı olur. Bu teknoloji, makineye akan su miktarını kesin olarak algılayabilen 256’ya kadar yük seviyesine sahiptir. Bu, 1 kg çamaşırların 8 kg çamaşır kadar verimli bir şekilde yıkanabileceği anlamına gelir.

VarioPerfect ile taviz yok

VarioPerfect, her tür kumaş ve her yük için en iyi yıkama sonuçlarını garanti eder. VarioPerfect ile, SpeedPerfect ve EcoPerfect işlevleriyle çoğu programı daha hızlı veya daha verimli olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, zamanı %65’e kadar veya enerjiyi %50’ye kadar azaltır.

Mükemmel çamaşırhane Bosch Series 8 ile başlar

Ünlü Bosch güvenilirliği ve Alman mühendisliği kalitesi sayesinde, cihazın kullanım ömrü boyunca sürekli olarak temiz yıkama sonuçlarının, sessiz çalışmanın ve büyük su ve enerji tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. Bosch’un zor işleri sizin için hallettiğini bilerek içiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir