En güzel en iyi yatak hangisi kadınlar kulübü

Dünyanın en inanılmaz yatağı 2020 2021

Yatak odanızı ve özellikle yatağınızı seven insanlardansanız, en güzel yataklar artık ortamın tadını çıkarmak için daha fazla nedeniniz olacak. Aşağıdaki resimler, yaratıcılığın mekanı nasıl daha fazla somutlaştırdığını gösteriyor.

25 adet birbirinden ilginç yatak modeli, her birinde bulunan benzersiz özelliklerle dikkat çekiyor. Bazıları farklı görünümlerine rağmen konforu korumayı zorlaştırıyor.

En İyi Yatak Markaları

En İyi Yatak Markaları Listesi 2020En İyi Yatak Markaları Listesi 2021
Yataş
Bambi
Visco Love
Yatsan
Bellona
İstikbal
Hibboux
Lova
İdaş
İşbir Yatak
Yataş Joyful 300 DHT Yaylı Seri Yatak
Yataş Premier 500 DHT Yaylı Seri Yatak
Yataş Multi Tam Ortopedik DHT Yaylı Seri
Bellona Ecoplus Yatak Özel Ölçü Çift Kişilik
Viscoflex Beyaz İşbir 21 Visco Yatak Çift Kişilik
Viscoflex Beyaz İşbir 17 Visco Yatak Çift Kişilik
US. SLEEPINGUs. Sleepıng Ultra Ortopedik Natural Visco Yatak
US. SLEEPINGUs. Sleepıng Ultra Ortopedik Super Bamboo Yaylı Yatak
Minar Safir Full Ortopedik Pedli Yaylı Yatak
Minar Ecem Çift Kişilik Full Ortopedik Pedli Yaylı Yatak
Minar Pigas Ortopedik Yatak

Fikirler, farklı ortamları sevenler için tasarım ve genellikle nesnellik getirir. Aşağıyı kontrol edin ve odanızı yenilerken ilham alın.

Dünyanın en pahalı 10 yatağı

Yataklar insanlık tarihi boyunca var olmuştur ve genellikle bir kişinin hayatının dörtte birinin hatta daha fazlasının geçirildiği bir rahatlık yeridir. Bu nedenle, lüks pazarının da bir katılımcısı olduğu için, insanların yatağın önemini ne kadar çabuk anladığını görmek kolaydır.
Her insan için gerekli olan uyku için doğru yatak seçimi çok önemlidir. Uykunun vücut için onarıcı, hafıza güçlendirme ve öğrenme, termoregülasyon ve dinlenme gibi birçok işlevi vardır.
Örneğin uykunun onarıcı işlevi, organizmayı zorunluluk yolculuğunun ertesi günü başladığı duruma döndürmeye hizmet eder. Sanki vücudun işleyişini düzenleyen kimyasal maddelerin rezervi uykuda yenilenmiş gibidir.
Bu seçimde dünyanın en pahalı 10 yatağı öne çıkıyor. Ve bu eserler teknoloji, moda, sanat, tasarım ve lüksü bir araya getiriyor ve işte uzun bir günün ardından dinlenmek isteyen herkesin hayalini temsil ediyor.10.

KÜRE YATAK – 50.000 $


Karim Rashid tarafından tasarlanan bu yatakta TV seti, şampanya tutucular, aynalar ve LED ışıklar bulunmaktadır. Ve yatak odasına mükemmel uyum sağlamak için tüm renklerde gelir ve dünyanın en pahalı 10 yatağının seçiminde 10. sırada yer alır.9.

YILDIZLI GECE UYKU TEKNOLOJİSİ YATAĞI – 50.000 DOLAR


Bu süper yatak, horlamayı azaltabilecek en son teknoloji ile donatılmıştır. Ve daha fazla özellik iPod yuvası, internet bağlantısı ve sıcaklık ayarlarıdır. Adını, yıldızların altında uyku hissi verecek, tepeye kurulu video projektöründen alıyor.8.

MONARCH YAYLI YATAK – 50.000 DOLAR


Monarch Vi-Spring yatak, sahibine benzersiz bir konfor duygusu sunan 3.000’den fazla yaya sahiptir. Yatak, yüksek kaliteli ve el yapımı kumaşlardan yapılmıştır.7.

KOZMOVOİD YATAK – 60.000 ABD DOLARI


Cosmoroide, 60.000 ABD Doları gibi inanılmaz bir fiyatla dünyanın en pahalı 10 yatağının seçiminde yedinci sırada yer alıyor. Bu yatakta telefon, DVD oynatıcı ve TV seti içeren eksiksiz bir ev sinema sistemi bulunmaktadır.6.

MAJESTY VI-YAYLI YATAK – $84,425


Bu özel yatak, Jab Anstoez tarafından el yapımıdır. Pamuk, kaşmir ve ipekten yapılmış 6000’den fazla yay ile. Yatak odası için bir rüyanın gerçekleşmesi gibi. Ayrıca tasarımda birden fazla altın ve gümüş katmanı bulunur. Önemli olan uykunun kalitesidir ve tüm dikkat yatakta toplanmıştır.5.

QUANTUM UYUYAN YATAK – 160.000 $


Kilitleme, havalandırma sistemi, hareket sensörleri, tuvalet ve hatta oksijen sensörleri gibi özelliklerle gelen Quantum Sleeper, bu seçimde beşinci sırada yer alıyor.
Ve içerdiği tüm yüksek teknolojiyle, kendinizi ve eşinizi yatağın içinde güvenle, endişelenmeden koruyabilirsiniz. Hırsızlar ayrılana ya da polis günü kurtarmaya gelene kadar birkaç gün yatakta yaşamak mümkündür. Propaganda afişlerinden birinde, doğal afetlere, biyokimyasal silahlara ve zombilere karşı koruma sağlayan kıyamet karşıtı yatak olduğunu iddia ediyor .4.

PARNİAN MOBİLYA YATAĞI – 210.000 ABD DOLARI


Bu yatak, Abdolhay Parnian tarafından ahşap, paslanmaz çelik ve altından elde oyulmuştur. Ve Döner TV, iPad yuvaları ve gizli bölmelere sahiptir. Bu seçkide bugüne kadarki en şık yatak şüphesiz.3 üncü

JADO ÇELİK STİL ALTIN YATAK – 676,550 US$


Jado Steel Style Gold, dünyanın en pahalı 10 yatağının seçiminde üçüncüdür ve kesinlikle evin en önemli parçası olan zenginlik ve savurganlığın açık bir örneğidir.
Neredeyse tamamı altın ve Swarovski kristallerinden yapılmıştır ve internet bağlantısı, Playstation, DVD oynatıcı ve surround ses sistemi ile birlikte gelir. Böyle muhteşem bir yatakla, sihrin burada gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz. Sadece içindeki altını izle.2.

MANYETİK YÜZER YATAK – 1,6 MİLYON ABD DOLARI


Manyetik Yüzer, dünyanın en pahalı 10 yatağının seçiminde ikinci sıradadır ve havada yüzer. Yatakta, onu ayakta tutmak için yaklaşık 680 kg ağırlığında mıknatıslar bulunur.
Ayrıca yatağı başlangıç ​​konumundan uzaklaşmaması için duvarlara bağlayan güçlü ipler de vardır. 1,6 milyon dolarlık fiyat etiketinin zaten giysinin çok rahat olmasını sağladığını söylemek mantıklı.1 inci

BALDACCHİNO SUPREME BED – 6,3 MİLYON ABD DOLARI


Baldacchino Supreme, 6,3 milyon ABD doları gibi fahiş bir fiyatla dünyanın en pahalı 10 yatağının seçiminde liderdir. Stuart Hughes tarafından tasarlanmış olup, Ash, Cherry ve Classy Canopy olmak üzere 3 çeşit ahşaptan yapılmıştır. Stuart Hughes, her şeye değer katan ünlü bir lüks tasarımcıdır. Dünyanın en pahalı takım elbise ve cep telefonlarından birinin yazarıdır.Yatağın
içi 90 kg’ın üzerinde olan 24k saf altından yapılmıştır. Yani, saf altından ve en iyi ahşaptan yapılmış bir yatakta uyuduğunuzu hayal ederseniz, birçok kişinin hayatı şimdiden değişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir