Farklı tarz çiçeklik sehpa modelleri

Sehpa Süslemeleri: Seçim İpuçları Fotoğraf

Odayı dekore etmek iş olabilir ama eğlenceli de olabilir. Bazı yaratıcı fikirlerle bu ortamı siz ve aileniz için bir cennete ve aynı zamanda ziyaretçileri ağırlamak için hoş bir yere dönüştürebilirsiniz. Sehpa süslemeleri , odayı iyi dekore etmek için bir dizi iyi fikrin parçasıdır. çiçek sehpaları , çiçeklik sehpa , çiçeklik sehpa modelleri , cicek sehpasi , çiçek sehpası a101 , trendyol çiçek sehpası , trendyol çiçeklik sehpa , çiçek koymak için sehpa , ikea çiçek sehpası , çiçek sehpası ahşap , çiçek koyma sehpası,

Bu yazımızda, ister konut ister ticari olsun, bir odadaki sehpa dekorasyonunu oluşturmak için size birkaç alternatif göstereceğiz. İpuçlarımızı bilmek ister misiniz? Makaleyi takip edin ve ilham alın!

Nasıl dekore edilir? Sehpa Dekorasyonunun İpuçları

Bir sehpayı dekore etmenin birçok yolu vardır . Çok etkileyen bir şey, odanızı oluşturmak için seçtiğiniz masa türüdür. O mi yansıtılmış ? Ahşaptan mı yapılmış ? Of cam ? Malzemesine bağlı olarak, hangi nesnelerin ona daha fazla gelişmişlik kazandıracağını belirleyeceksiniz.

Dekoratif objelerden bahsetmişken , aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var, ancak ideal olan, hepsinin arasında uyumu olan güzel bir kompozisyon yapmak için belirli bir hassasiyete sahip olmanızdır. Seyahatlerden getirilen eşyalara, el yapımı süs eşyalarına, fotoğraflara , vazolara, kitaplara, birçok fikir arasında değer.

Aynalı masa için

Aynalı mobilyalar son derece moda ve konu sehpalar olduğunda farklı değil, odaları dekore etmek için bu model üzerinde çok fazla bahis var. Hatta burada  özel bir gönderide aynalı bir sehpa hakkında konuştuk , kontrol edin ve daha da ilham alın.

Alan hissini artırmaya yardımcı oldukları için küçük ortamlar için harikadırlar . Böyle bir masa ile mekanın daha genişlemiş olduğu izlenimini edineceksiniz, aynalarla süslemenin faydalarından biri de bu .

Aynalı masaları süslemek için en uygun olanı, ayna zaten çok fazla dikkat çektiği için hassas nesnelerdir. Ancak eviniz için böyle bir mobilya seçtiyseniz, modern dekoru sevdiğiniz varsayılır, öyle değil mi? Bu nedenle, bu masayı dekore etmek için modern olan nesneleri seçmeye değer.

Süslemek için farklı malzemelerden güzel vazolar, küçük kutular, resim çerçeveleri, küçük sandıklar ve mumlar yerleştirilebilir. Kitaplar da bu kompozisyonun bir parçası olabilir, en iyisi aynı temaya veya temaya sahip bir koleksiyona bir dizi kitap koymaktır.

cam masa için

Cam sehpalar daha gizlidir ve bu ve diğer nedenlerle çok popülerdir. Klasik ve çok yönlüdürler, yani herhangi bir dekor tarzında iyi görünürler. Örneğin odanız temiz, retro veya modern ise içine cam masa koymakta en ufak bir sorun yaşamayacaksınız. Açık, koyu veya renkli duvarlar ve her renk ve kumaştan kanepeler ile kombinlenir.

Cam masa dekorasyonları, odanızın tarzına göre değişiklik gösterebilir. Taş, akrilik ve hatta cam heykeller , sofistike bir oda için iyi seçimlerdir. Sedef ve sabuntaşı parçaları da tavsiye edilir ve güzeldir.

Parlak renkli veya beyaz güzel çiçekli vazolar klasiktir ve sehpa dekorasyonu olarak harikadır. Harika olan şey, varsa, bir çift nesne koyabilirsiniz. Böylece bir organizasyon ve zarafet duygusu verir.

Tablo küçükse, nesne miktarında çok fazla suistimal etmeyin. Çiçekler ve bir yığın kitaptan oluşan bir çanta iyidir, ya da onu çok basit ama şık hale getirmek için sadece merkezi bir nesneye değer.

Ahşap masa için

Bir diğer klasik oda dekor öğesi ise ahşap sehpadır . Bu malzeme, süs eşyaları dahil her şeyle uyumludur. Çok güzel ve zarif bir dekor yaratmak için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

Odanız rustik ise, kristaller, şamdanlar , mücevher kutuları gibi geçmiş zamanlara gönderme yapan antika dekor öğelerini tercih edin . El yapımı demir süsler, ahşap ve camdan yapılanlar gibi harika bir uyum sağlar.

Sehpanızı farklı kılmak için sofra takımlarını, çay takımlarını, taze çiçeklerle dolu vazoları, mumları ve kitapları bir araya getirin. Ayrıca evdeki bu alana biraz kişiliğinizi getirmeye çalışın , örneğin sizinle ilgili kitapların ve duygusal bağları olan nesnelerin olması önemlidir .

Ahşap masa için temiz objeler tercih edebilirsiniz , beyaz ve bej gibi açık renklere sahip – sedef ve sabuntaşı ürünler harika görünüyor. Veya renkli reklam öğelerini de tercih edebilirsiniz. Bir örnek, mozaiklerle yapılmış nesnelerdir .

Çiçeklerin rengi de daha fazla neşe getirebilir. Ancak beyaz çiçekler atmosferi çok romantik kılıyor, ahşabın da vermesine yardımcı oluyor. Sehpanızı dekore etmek için üzerine bahse girebileceğiniz çok güzel bir fikir.

Sehpa süslemelerinin püf noktalarını beğenmediğinizi mi söyleyeceksiniz ? Malzemesi ne olursa olsun, mobilyaların üzerinde açıkta bırakmak için evinizdeki en güzel nesneleri seçin. Fikir, mobilyayı uyumlu bir dekorasyonla ve çok kalabalık olmayan bir şeyle bırakmaktır. Misafirleriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için masanızı her zaman düzenli ve temiz tutmaya çalışın. Herhangi bir sorunuz, bize güvenin!

SEHPANIN YÜKSEKLİĞİ, ONU SEÇMEK İÇİN ANA KRİTERDİR.

Sehpa, adının aksine çok işlevli bir şeydir. Sadece bir tasarım öğesi olarak değil, aynı zamanda her türlü küçük şey için eksiksiz bir yüzey olarak da kullanılır ve film izlerken bir atıştırmalık standıdır. Çocuklu ailelerde önemini abartmak imkansızdır: burada yemek ve çizim yapmak uygundur. En önemli parametre yüksekliktir. Bu iç mekanın kullanım kolaylığı buna bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir