Çar. Eki 27th, 2021

Hakkında

Gelişen teknoloji, toplumumuzun ve kültürümüzün geleceğini değiştiriyor. Misyonumuz, kültürümüzde, yaşamlarımızda ve endüstrimizde devrim yaratma potansiyeline sahip dönüştürücü teknoloji ve bilimsel keşifler hakkında bilgilendirici raporlar derlemek, belgelemek ve yaymaktır.

Amacımız, okuyucularımızla kalıcı bir bağ kurmak ve onlara okumaktan ve aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşmaktan keyif alacakları eğlenceli konular ve gizemden arındırılmış araştırmalar sunmaktır.

Bunu, en son bulguları kolayca sindirilebilir bir şekilde raporlayarak, gözden geçirerek ve analiz ederek ve bunları on bir temamızdan birine atayarak yapıyoruz: iddialı, yapay zeka, biyoteknoloji, siber güvenlik, enerji ve çevre, , makine yaşı 2.0, mobil, bilim , uzay ve sanal gerçeklik / artırılmış gerçeklik.

Moda bölümümüz, herkesin konuştuğu veya güldüğü moda konularını bulacağınız yerdir. Aptalca şeyler yapan robotların viral videolarından, harika şeyler yapan “sıradan” insanlara; Ana akım kültürden yeraltındaki gizli mücevherlere kadar, eğer çevrimiçi olarak trend oluyorsa, o zaman tüm öfke bu.

toplumumuz için mümkün olan en iyi geleceği inşa etme umuduyla, dönüştürücü teknolojinin gelişimini yönlendirmeye çalışan teknoloji meraklılarının çabalarının bir sonucudur.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz, elpars300@gmail.com adresine bir e-posta gönderin.