İnstagramda yazi tipi tipleri stilleri fontları

Instagram , TikTok gibi, dünya çapında en çok içerik üreten uygulamalardan biri haline geldi. Karantinanın zorunlu olduğu ülkelerde, kullanıcılar kendilerini eğlendirmenin yollarını arıyor ve bunun sonucunda arkadaşlarına karantina sırasında ne yaptıklarını göstermek için sosyal medyada viral oluyorlar.

Instagram sayesinde sadece Hikayelerinizi değil, her gün çektiğiniz fotoğrafları da paylaşabilir, onları eğlenceli çıkartmalarla süsleyebilir, müzik ekleyebilir, üzerlerine şaşırtıcı bir filtre koyabilir ve hatta en sevdiğiniz sanatçıların yayınladıklarına yorumlarla yanıt verebilirsiniz. İnstagram yazı tipi yazı stilleri tipleri yazi tipi 

Ancak bununla da kalmayıp aynı zamanda Facebook’a ait olan uygulama, WhatsApp gibi arkadaşlarınıza büyük miktarda DM gönderebileceğiniz bir mesaj kutusuna sahip.

Bu tamamen popüler olmasa da Instagram güncellendi ve istediğiniz kişiyle etkileşim kurmanın yeni bir yolunu getirdi: harf stillerini etkinleştirme.

INSTAGRAM MESAJLARINI DEĞİŞTİRME MEKTUP NASIL

Diğer platformlar veya uygulamalar gibi Instagram’da da yazı tiplerini değiştirmek oldukça kolaydır. Çalıştırmak için üçüncü taraf bir uygulama yüklemeniz gerekmez. Sadece uygulamayı güncellemeniz gerekiyor ve hepsi bu. İşte size gösteriyoruz:

  • Kalın: Kalın yazmak için vurgulamak istediğiniz metni yıldızlarla sarın. Örneğin * metin * metne dönüşür.
  • İtalik : İtalik yapmak için vurgulamak istediğiniz metni alt çizgi ile sarın. Örneğin _text_ metin olur .
  • Üstü çizili : Bir metnin üstünü çizmek için, vurgulamak istediğiniz metni madde işaretleri ile sarın. Örneğin ~ metin ~ olurMetin.

    https://fossbytes.com/tools/es/font-generator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir