Kum beji boya rengi boyanmış duvarlar

KUM RENGİNDE DEKORE EDİLMİŞ RAHAT VE AYDINLIK SALONLAR

Aşağıda göreceğimiz gibi kum tonlarının yelpazesi çok geniştir ve bu sayede salonumuzu kum rengine boyayıp daha davetkar hale getirmenin yanı sıra, kum beji boya rengi , kum beji duvar boyası , kum rengi boya , kum beji rengi boya , marshall kum beji rengi , kum beji boya fiyatları , marshall ıslak kum rengi , kum beji rengi duvar boyası, bizim için daha uygun başka nüanslar da ekleyebiliriz. dekoratif stil ne olursa olsun.

O halde, oturma odanızı boyamak ve süslemek için bir kum rengi arıyorsanız , bana katılın çünkü farklı kum tonlarında boyanmış bu salonları hazırladım , böylece her rengi ve ifadesini görebilir ve istediğinizi seçebilirsiniz. çoğu gibi.

Pek çok renk tonu olmasına rağmen, işleri basit tutmak için onları iki gruba ayırdım : yumuşak kum tonları ve daha koyu kum tonları . Bununla birlikte, tercih ettiğinizi görmek için dizin burada ya da dizini atlayın ve tüm kum renkli odaları görün.

Biz başladık!

  • Yumuşak kum renginde salonlar
  • Koyu kum renginde salonlar

YUMUŞAK TOPRAK TONLARINDA DEKORE EDİLMİŞ OTURMA ODALARI

Bu üst kattaki odada, duvarlara çok yumuşak bir kum rengi eklendi, ne dediğinize bağlı olarak neredeyse kirli beyaz veya kirli beyaz. Sıcak ve davetkar bir renktir, aynı zamanda zariftir.

Bu diğer kum rengine çok benzeyen, aynı zamanda sıcak, boşlukları yüklemeden giydiriyor. Neredeyse fark edilmeden, değil mi? Zarif ve doğal olarak rahat kalır.

Bu diğer kum rengi oda çok yumuşak bir tonda, biraz sarımsı pigmentasyona sahip, neredeyse grimsi ama yine de son derece rahat bir oda.

Başka bir örneğe bakalım.

Daha nötr bir kum rengi arıyorsak, daha önce gördüğümüz gibi az pigmentasyonlu, hemen hemen beyaz ama yukarıdaki kum odasında da gördüğümüz gibi daha sıcak olan tonlarımız da var.

Aydınlık bir oda istiyorsak, bu odada yukarıda duvarlarında gördüğünüz gibi çok yumuşak sarı pigmentasyonlu kum renkleri ihtiyacımız olan tonlardır.

Daha fazla sarı pigmentasyona sahip oldukları için daha fazla ışığı yansıtırlar ve daha sıcak bir atmosfer yaratırlar, üstelik çok yumuşak oldukları için alanı doyurmazlar.

Çikolata kahvesi ile kombine edilmiş çok hafif bir kum tonudur. Kahverengilerin de toprak tonlarının bir parçası olduğu söylenebilir, bu nedenle birbirleriyle her zaman iyi uyum sağlarlar.

Ayrıca, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi, daha geleneksel oturma odasını boyamak için başka kum renklerimiz de var. Standart bir kum rengi, çok, çok yumuşak.

Tıpkı bu diğer odadaki gibi. Bu tonlar en yaygın kum renkleridir. Çok yumuşak bej tonlarıdır, bazıları diğerlerinden daha bronzdur, ancak aynı alanları yaratırlar: Rahat ve aydınlık odalar ve iyi bir şekilde birleştirilebilirler.

Birisi oturma odası için bir kum tonu seçse de, bunu esas olarak sundukları sıcaklık ve barınak için yapar. Durumunuz buysa, bu odada bu çizgilerin üzerinde gördüğünüz gibi biraz kızarmış standart bir toprak tonu mükemmel bir renktir.

Geleneksel beis asla başarısız olmaz. Tabii ki, yukarıdaki odada gördüğümüz bu neredeyse nötr gibi çok güçlü değiller. Neredeyse bir kapalı  çok az sarımsı pigmentasyon ile kirli beyaz, beyaz. En yumuşak kum tonlarından biri.

Başka bir oda görelim.

Çok yumuşak olmasa da son derece zarif ve yine de sıcak tutan gri kum tonlarını görebiliriz.

Mekanı koruyan, süsleyen ve değiştiren renklerdir, ancak aşağıda gördüğümüz bu odanın da giydiği gibi çok az algılanırlar.

Beyaz ile fark göze çarpar, ancak odanın stilini veya dekorasyonunu tanımlayacak kadar değil. Duvarları şık bir şekilde giydirin ve dikkat çekmeden dekorasyonun geri kalanını destekleyin.

Tasarım ve fotoğrafçılık 

Rengi biraz daha sofistike renkler gibi görünen sıcak bir gri tonu seçerek griye daha da yaklaştırabiliriz. Elbette oluşturdukları atmosfer standart bir toprak tonu kadar hoş değil.

Bunlar yumuşak kum renginde bazı salonlar oldu, şimdi daha koyu tonlara bakalım.

KOYU KUM RENKLERİNDE DEKORE EDİLMİŞ ODALAR

Onlara dark dememe rağmen, size bir örnek vermek gerekirse, çikolatalı kahveler gibi oldukları anlamına gelmez. Kum renkleri aralığında, hiçbiri aşırı koyu olmaz, ancak artık kum olmaz, kahverengi, kırmızı veya pişmiş toprak gibi diğer tonlar olur .

Bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz,  tarafından tasarlanan ve yetenekli fotoğrafçı tarafından fotoğraflanan bu oda orta-koyu kum tonuna sahip.

Gördüğümüz gibi, bu tonlar zaten çıplak duvarları süslemenin ötesinde daha fazla varlığa sahip. Bize zaten bir şey söylüyorlar.

Salona koyu bir kum tonu eklersek tüm duvarları onunla boyamak zorunda kalmıyoruz, mekanın dolu veya karanlık olacağını görürsek daha açık bir tonla kombinleyebiliriz.

Size çok gri görünüyorsa, endişelenmeyin, diğer neredeyse nötr kum tonları var, ancak yukarıdaki bu odanın duvarlarında boyanmış olan kadar gri değil.

Başta da söylediğim gibi, kum rengi yelpazesi çok geniştir ve her firma veya boya markasının kendi tonları vardır,  serisinde   kum tonu veya  kumdan oluşankartı ile olduğu gibi  . tonlar, diğer üreticiler ve aralıklar arasında, aralığı sonsuz hale getirir.

Salon için göstermek istediğim bir diğer kum rengi ise  tarafından tasarlanan bu odada gördüğümüz renk .

Yeşilimsi pigmentasyonlu, orta/koyu bir kum tonudur. Çok az, çünkü yeşil soğuk bir renktir ve kum tonundan sıcaklığı çıkarır.

Bu yüzden çok özel ve etkileyici ve ahşap ve bitki örtüsü ile çok iyi birleşiyor.

Koyu kum tonlarını seviyorsanız, kahverengileri de seveceksiniz ve burada kahverengi bir oturma odası boyamak için 17 fikir görebilirsiniz 

Gördüğümüz gibi, kum rengi bir oturma odası , çok çeşitli kum tonları sayesinde, rustik, minimalist, modern veya başka bir alan olsun, istediğimiz tarzda ve nüanslarla boyanabilir .

Çok net örnekler görmemize rağmen, herhangi bir rengi beğenmediyseniz veya oturma odanızda nasıl kombinleyeceğinizle ilgili herhangi bir 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir