Mutfakta jaluzi perde kullananlar

Hayallerinizdeki mutfağı yeniden şekillendirmek için 3 ay harcadınız. Tezgahlar pırıl pırıl, cihazlar son teknoloji ürünü ama mutfak jaluzi perde pencerelerinize cilalı bir görünüm kazandırmayı ve mutfağınızın yeni görünümüne uymayı unuttunuz mu? Mutfak penceresi jaluzi perde kaplama fikirleri arıyorsanız ve nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, sizin için birkaç çözümümüz var.

Modern mutfaklarda ağırlıklı olarak beyaz ve paslanmaz çelik, perdeler ve panjurlar beyazın monokromuna karşı bir açıklama yapmanın harika bir yoludur. Komşularınızın “Bu dekorasyonu nereden aldınız?” diye sormasını sağlayacak mutfak pencereleri için en güzel perde ve panjur modellerini paylaşacağız.

Mutfak pencereleriniz için perde ve panjur satın almadan önce:

Satın alma işleminizi yapmadan önce kendinize şu soruyu sormalısınız: “Pencerelerim sıçrama bölgesinde mi?”

Sıçrama bölge düzenli olarak gıda, yağ, su veya buhar sıçraması ile temas herhangi bir alandır. Pencereleri lavabonun üzerinde, sıçrayan yağın birikebileceği sobanın yanında veya yemek hazırlama alanlarında düşünün.

Sıçrayan alanlarda pencereleriniz varsa, su geçirmez ve temizlemesi kolay bir malzemeden yapılmış bir perde veya panjur seçmenizi öneririz. mutfak jaluzi perde Bazı harika seçenekler, alüminyum bazlı metal panjurları, ahşap panjurları ve stor perdeleridir. Hiçbiri ısı veya nem değişimlerinde deforme olmaz ve sabun ve su ile hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilir.

  • Roma perdesi

Tamamen beyaz veya çoğunlukla nötr bir mutfağınız varsa, seçtiğiniz renge bir eklemek , pencerelerinizde gerçekten fark yaratabilir. Ayrıca Roma tonları, dekorasyonun geleneksel ya da modern olmasına bakılmaksızın mutfaklarda yumuşaklık ve çekicilik sağlar.

Hunter Douglas Roma tonları kumaşlar yüzlerce mevcuttur, renkler ve dokular da çok doğru bulmak örnekleri uyun opaklık farklı seviyelerde sunuyoruz birini sizin için!

  • Alüminyum panjur

Göz alıcı bir dekorasyon yapmak istemiyor, pencerelerinizin hoş ve zarif görünmesini istiyorsanız, alüminyum panjur ile yanlış yapmış olamazsınız . Bu klasik tarz asla eski görünmeyecek ve sağlam bir malzemeden yapılmıştır, böylece uzun yıllar kirlenirlerse sabun ve su ile temizleyebilirsiniz.

  • stor perde

Tarzınız daha modernse ve temiz çizgileri seviyorsanız,  stor perdeler mutfak pencereniz için harika bir seçenek. Bu perdeler pencereler için idealdir çünkü tamamen kaldırıldığında alanın neredeyse hiçbirini kaplamazlar, zarif ve sofistikedirler, yeni bir çözüm ve rahat kullanım sunarlar.

  • Ahşap kepenkler

Mutfak pencerelerinizin dikkat çekmesini istiyorsanız, ancak tarzınız daha eklektikse, mutfak pencerelerinize doku ve görsel çekicilik kazandıracakları için ahşap kepenklerle süslemeyi deneyin .

Ahşap jaluzi  ahşap çıtalar yapılır ıhlamur sıcaklık veren ve tek bir etiket baskı herhangi bir ortamda için mobilya ile birleştirmek ve uyum doğal renklerde.

At  bizimle bunu size en iyi şekilde böylece en modern ve yenilikçi modeller bulmak hatırlıyorum ki yeniden modelleme ve sadece yapmış olduğu dekorasyon işleri mutfak.

Son olarak, insanların farklı kişilikleri, ihtiyaçları ve yaşam tarzları olduğunu hatırlatırız, bu nedenle belirli bir kişi için çekici ve güzel olan bir şey, bir başkası için oldukça tatsız olabilir, mutfak gibi ortak alanlarda rahat, zarif bir ortam yaratmaya çalışın. Hem aileniz mutfak jaluzi perde , jaluzi perde mutfak , mutfakta jaluzi perde kullananlar , mutfak jaluzi , jaluzi mutfak perdesi , mutfak için jaluzi perde , jaluzi mutfak perde modelleri , mutfak camına jaluzi , mutfak jaluzi modelleri,

Her türlü iş için her türlü perde

Uyku dostu perdelerden gün ışığını mahremiyetle birleştirmenize izin veren şeffaf perdelere kadar, ihtiyacınız olanı IKEA serisinde bulabilirsiniz. Bazı perdeler yazın sıcağı, kışın hava cereyanını dışarıda tutar ve bu da enerji faturalarınızı düşürebilir.

Mükemmel perdeler veya panjurlar, koleksiyonumuzun bir parçası olarak hem mağazada hem de çevrimiçi olarak bulunabilir. Bir dizi farklı renk, stil ve boyutta mevcuttur, her odaya uygun bir şeyler vardır.

IKEA’nın modaya uygun perdeleriyle kumaşların eğlencesini, zarafetini ve işlevselliğini bulun. Belki Pazar günü geç saatlerde uyumak için sabah güneşini kapatmak istersiniz. Ya da belki bir odayı ayırmanın basit ve şık bir yoluna ihtiyacınız var. Her iki durumda da, arzularınıza uygun perdeyi burada keşfedeceksiniz.

Doğru perdeleri bulduğunuzda, bunları uyumlu çubuk ve korkuluklarla tamamladığınızdan emin olun .

Her oda için doğru perde nasıl seçilir

Yatak odanız, oturma odanız veya mutfağınız için perde seçmek zor olabilir. Bunu kolaylaştırmak için, ilk düşünceleriniz pratik olmalıdır. Odanın hangi yöne baktığını not edin, odanın ne için kullanıldığını düşünün ve buna göre plan yapın. İşte birkaç ipucu.

Yatak odası perdeleri

Yatak odanız doğuya bakıyorsa, sabah güneşinin muhteşem ışınlarına maruz kalacaktır. Batıya bakıyorsa, yatak odanız akşam geç saatlere kadar aydınlık kalacaktır. Işığın uykunuzu rahatsız etmesini önlemeye yardımcı olacak kalın, bloklu yatak odası perdelerini düşünün.

Bir dekorasyon ipucu, perdelerinizin arkasına tamamlayıcı bir renkte stor perdeler yerleştirmektir. Bu, odaya ekstra bir derinlik unsuru ekler.

Oturma odası perdeleri

Doğuya bakan bir oturma odanız varsa ve TV’niz pencerelerinize bakıyorsa, batan güneşin parıltısı en son kutu setinizi mahvedebilir. Kararan perdeler, kendinizi yeni bir filmde kaybetmek istediğinizde ışığı dışarıda tutmanıza yardımcı olacaktır.

TV’deki yansımalar sorun değilse, gün ışığında parıldayan parlak şeffaf perdeler seçmek isteyebilirsiniz. Ya da oturma odası tasarımınızla uyumlu güzel, desenli bir perde seçin.

Mutfak ve banyo perdeleri

Jaluziler mutfaklar için iyi bir fikirdir. Bunun nedeni, bulaşıkları yıkarken sabunlu su lavabodan kaçmayı başarırsa kolayca silinebilmeleridir. Panjurları sevimli bir pencere pervazıyla tamamlayın.

Banyo perdeleri için mahremiyet de dikkate alınması gereken bir şeydir. Tüm banyo penceresini kaplayan ancak yine de gün ışığının geçmesine izin veren perdeleri seçin.

Uzun perdeler nasıl asılır

Uzun perdeler birkaç şekilde monte edilebilir. Dış görünümünüzün etrafında hoş bir tekstil çerçeve oluşturmak için bunları pencerenin hemen yanına asın. Bunları pencereden biraz daha yükseğe ve daha geniş yerleştirirseniz, daha büyük bir oda yanılsaması yaratabilirsiniz. Burada dinamik bir atmosfer yaratmak için farklı renk ve tonlarla oynayabilirsiniz.

Perdelerle evinizde yeni alanlar nasıl oluşturulur?

Güzel kalın bir perde ile aynı odada iki eşsiz ve özel alan hissi yaratabilirsiniz. Bu, oturma odasında küçük bir ev ofis alanı yapmak için harika bir seçenektir. Ya da bir odayı paylaşıyorlarsa, çocuklarınıza kendileri için biraz yer verebilirsiniz.

Uzun bir perdeyi oda bölücü olarak kullanmak için tavana bir çubuk veya ray yerleştirmeniz gerekir . Odanın ortasına veya perde duvarının yerleştirilmesini istediğiniz yere yerleştirin. O zaman perdeleri asın ve işte!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir