Pembe renge hangi renk uyar 10

Pembe yaprakları beyaz ile kırmızı karıştırma kaynaklanan bir renktir. Geleneksel olarak kadınlarla ilişkilendirilen romantik bir renktir. Pembe renge hangi renk yakışır, Pembe nasıl kombinlenir, Pudra pembesi hangi renkle kombinlenir, Pembe iç mekanlar feminenlikle özdeşleştirilmeye devam etse de günümüzde bu renk cinsiyet gözetmeksizin ev iç mekanlarında kullanılmaya başlandı . Evinizi bu renkle dekore etmeyi düşünüyorsanız ama onunla birleşen renkleri bilmiyorsanız , dikkat! Bu yazımızda pembe ile birleşen renklerden bahsedeceğiz .

Pembe ile uyumlu 10 renk

Gelen evlerin dekorasyonunda , kombinasyonlarda olasılıklar çok sayıda pembe sahiptir. Pembe ile yaşamak için ideal, sıcak, rahat ve modern ortamlar yaratabiliriz. Aşağıda, ilham alabilmeniz için pembe ile birleşen 10 renk seçtik.

1. Pembe ile beyazın kombinasyonu

Pembe ile yapabileceğimiz en güzel kombinlerden biri beyazdır . Beyaz, nötr olarak kabul ettiğimiz renklerden biri olduğu için diğer renklerle birleşen renklerden biridir. Pembe ve beyaz iç flört ve çok şık olan genç yatak odası ve ofisler için ideal. Pembe ve beyaz da genellikle onları vintage veya eski püskü şık dekorasyonda buluruz.

2. Pembenin siyahla kombinasyonu

Pembe ile birleşen renkler listesinde ise siyahı buluyoruz . Siyah, beyaz gibi nötr bir renktir, bu nedenle diğer renklerle mükemmel bir şekilde birleşir, ancak bu durumda uygun ölçüsünde, çünkü boşlukları büyük ölçüde koyulaştıran ve onları küçülten bir renktir. Pembe rengi siyah bir çok kullanılan hayvan baskı tekstil ve modern ve çağdaş iç mekanlarında.

3. Pembe ile sarının kombinasyonu

Sarı, mekanlara rahatlık ve sıcaklık getiren sıcak bir renktir. Dengeli bir şekilde yapıldığı sürece sarı ve pembe sorunsuz bir şekilde kombinlenebilir. Beyaz arka plan rengi, sarı ve pembe ile bize fotoğraftaki kadar ilginç resimler veriyorlar.

4. Pembe ile mavinin kombinasyonu

Pembe ile kombinlenen renklerden bir diğeri de mavidir. Mavi ve pembe, kontrast olarak çok iyi birleşen renklerdir. Mavi renk soğuk kabul edilen bir renktir, dolayısıyla pembe ile sıcaktır (beyaz olmasına rağmen yine de kırmızı aralığındadır). Mavi ve pembenin birleşimi bize gerçekten uyumlu mekanlar sunuyor. İşin sırrı oranlarda. Güneşlik perde nasıl yıkanır

5. Pembe ile portakalın kombinasyonu

Biraz daha riskli bir kombinasyon, pembe ile portakalın birleşimidir. Turuncu çok yakın renk çarkı üzerinde pembe etmektir ve bu biraz görsel olarak karışık hale getirir. Renklerin boşlukta nefes alması gerekiyor, bu nedenle beyaz eklemek çok başarılı bir seçenek.

6. Pembe ile kırmızının kombinasyonu

Turuncu gibi, kırmızı da renk çarkında pembeye yakındır. Aslında, başta da açıkladığımız gibi pembe, biraz beyazın kırmızı ile karıştırılmasıyla elde edilir. Pembe ve kırmızıyı birleştirmek mümkün ve bize görsel olarak çok güçlü sonuçlar veriyor. Bu durumda renkleri dengelemek için siyah kullanılmıştır. Gördüğünüz gibi, sonuç çok ilginç.

7. Pembe ile bej kombinasyonu

Biz konuşursak pembe ile birleştirmek renkler , biz de bej belirtmek zorundadır. Bej, özellikle klasik ve geleneksel görünümlü ortamlarla ilişkilendirilen çok açık kahverengi bir kremdir. Süper sıcak bir renktir, bu nedenle rahat alanlar yaratmamıza yardımcı olur.

8. Pembe ile yeşilin kombinasyonu

Pembe ve yeşil renk gerçekten ilginç bir ikili oluşturuyor. Fotoğrafta gördüğümüz gibi, bunlar oldukça tamamlayıcı renkler ve kombinasyonlarının gücü burada yatıyor. Yeşil ile pembenin birleştiği 10 renkte, yeşilin pembe ile birleştiğinde bize çok cilveli alanlar verdiğini söylemiştik, sonuç olarak bu fotoğraf neyi doğruluyor?

9. Pembe ve gri kombinasyonu

Pembe ile birleşen renkler listesinde güvenli bir bahis gridir. Gri renk, tüm yelpazesinde bize yumuşak ve zarif iç mekanlar sunuyor. Ayrıca gri tonlamayla oynarsak sonuç gerçekten inanılmaz olabilir.

10. Gülün altınla kombinasyonu

Altın kehribar sarı andıran bir tür altın . Altın rengi bugün çok moda ve özellikle fotoğrafta gördüğümüz gibi sofistike bir görünüme sahip odalar için kullanılıyor. Altınla süslersek ve pembe dokunuşlar eklersek sonuç çok güzel olur.

Pembe ile birleşen bu renk listesini beğendiniz mi? İç renkler bölümünde renkleri birleştirmenize yardımcı oluyoruz, kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir