Piyasadaki en iyi elektrikli ızgara hangisidir?

İç mekanda yemek pişirme lezzetinin tadını çıkarmak için elektrikli ızgaralara dikkat edin ve en iyi seçimlerimizi kaçırmayın!

En İyi Elektrikli Izgaralar

Izgara yemek hayranları, sevinin! Endüstri, tüm yıl boyunca ızgara yapmanın kolaylığını ve lezzetini isteyen insanlar için bir ihtiyacı doldurarak elektrikli ızgaraları mükemmelleştirmekle meşguldü. Bu kılavuz, orada ne olduğunu ve ihtiyaçlarınız için en iyi elektrikli ızgarayı nasıl seçeceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

  1. GENEL EN İYİ: Char-Broil TRU-Kızılötesi Patio Bistro Elektrikli Izgara
  2. YÜKSELTME SEÇİMİ: Kenyon Frontier All Seasons Taşınabilir Elektrikli Izgara
  3. EN İYİ DEĞER: George Foreman 2 Servisli Klasik Plakalı Izgara

Elektrikli Izgara Temelleri

Herkesin büyük bir arka bahçesi veya tüm yıl boyunca ılıman bir iklimi yoktur. Bu nedenle, bu kömürleşmiş, dumanlı lezzette ısrar eden barbekü tutkunları elektrikli ızgaralarda alay edebilirken, cihazlar açık alevleri yasaklayan bir binada içeride veya dışarıda bir verandada veya balkonda yiyecek ızgara yapmanıza izin verir . Ayrıca, elektrikli ızgaralar, kanserojen özellikler taşıdığı kanıtlanmış duman ve kömür üretmez, bu da uzun süre sonra potansiyel olarak sağlık riski oluşturur. Aslında, bazı yeni modeller, ateş dahil diğer ısı türlerinden daha tutarlı bir şekilde eti pişirmeye meyilli olan kızılötesi ısı kullanır.

Ocağın içinde veya hemen altında bulunan bir elektrikli ızgaranın ısıtma elemanı, diğer tüm mutfak aletlerine benzer bir kabloyla çalışır – sadece bir duvar prizine takın ve pişirin! Gres akışı, tipik olarak ızgarayla birlikte verilen bir damlama tavasında tutulur ve işiniz bittiğinde, kömürlerin soğumasını beklemek veya gaz tüpleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız; basitçe kapatın ve/veya fişini çekin.

Dahası, özellikle lavaboda veya bulaşık makinesinde yıkanabilen çıkarılabilir plakalı modellerde temizleme işlemi genellikle oldukça basittir. “Gerçek” ızgara meraklıları için en heyecan verici olan, bazı modeller artık geleneksel bir ızgaranın aynı ısı yoğunluğuna daha yakın ve yemek tadı bunun için daha iyi.

Satın almadan önce, topluluğunuzun elektrikli ızgaralarla ilgili politikalarını kontrol edin. Mülk yöneticileri, ev sahipleri dernekleri ve apartman daireleri genellikle bu tür cihazlarla ilgili belirli kurallara sahiptir, bu nedenle önlenebilir bir çatışma üzerinde hararetli bir alışverişi riske atmayın.

Dikkate Alınacak Özellikler

Küçük, kullanışlı tezgah üstü ızgaralar genellikle iç mekan kullanımı için en uygun olanıdır, paslanmaz çelik çeşitleri ve ayaklı olanlar ise tipik olarak dış mekan kullanımı ve depolanması içindir. Her zaman popüler olan orijinal George Foreman ızgarası gibi kişisel modeller, tek bir sandviç veya birkaç küçük burger köftesi yapmak için mükemmeldir (bu, her biri yaklaşık 20 ila 25 inç kare pişirme alanı gerektirir), daha büyük çeşitlerin bir ocak kadar geniş bir ocağı olabilir. 500 inç kare—büyük bir aileye aynı anda hızlı bir şekilde hizmet etmeye yetecek kadar.

Watt değeri, 1200 watt civarında çalışan daha küçük iç mekan modelleri ve 2000’e yaklaşan daha büyük modeller ile değişir. Daha fazla watt, daha güçlü ızgara, bu da genellikle daha yüksek sıcaklıklar üretmesini ve ısıyı düşük watt’lı emsallerinden daha eşit bir şekilde dağıtmasını sağlar. Küçük bir ızgara için, bir seferde yalnızca mütevazı miktarda yiyeceği tutarlı bir şekilde ısıtmak için yeterli güce ihtiyacınız olacak, bu nedenle örneğin 80 metrekarelik bir tezgah ızgarasında daha düşük watt, mutlaka kötü bir şey değildir.

Tezgah üstü versiyonlar kısa kablolarla iyi olsa da, dışarıda kullanmayı düşündüğünüz bir ızgara için daha uzun bir kablo (veya bazı durumlarda uzatma kablosu) isteyeceksiniz. Ek özellikler arasında çıkarılabilir/ bulaşık makinesinde yıkanabilir ızgaralar, ayarlanabilir termostatlar ve sıcaklık göstergeleri yer alabilir.

En İyi Seçimlerimiz

Char-Broil TRU-Kızılötesi Patio Bistro Elektrikli Izgara

Char-Broil TRU-Kızılötesi Patio Bistro Elektrikli Izgara, ağır hizmet tipi yapısı ve yiyecekleri soğuk noktalar olmadan iyice ızgara yapabilme özelliğiyle bizden yüksek puanlar alıyor. Kızılötesi ısı, etin tutarlı bir şekilde pişmesine yardımcı olur ve bu model, her şeyi ideal servis sıcaklığında tutmak için çıkarılabilir bir ısıtma tepsisine sahiptir. Bu ayakta duran ızgaranın montajı kolaydır ve geniş bir pişirme yüzeyine sahiptir.

Kenyon Frontier All Seasons Taşınabilir Elektrikli Izgara

Yüksek bir fiyata sahip olmasına rağmen, yüksek kaliteli malzemeleri ve yapısı, minimalist tasarımı ve gaz ve kömür ızgaralarına benzer ısı üretme kabiliyeti, bu seçeneği premium ızgara kategorisindeki muadillerinin üzerine çıkarmaktadır. 1.300 watt’ta, bu tezgah üstü ızgara 155 inç kare ocak sunarken, düşük duman çıkışı ve tek kullanımlık damlama tavası temizliği bir esinti haline getirir.

George Foreman 2 Kişilik Klasik Tabak Izgara

Bu klasik tezgah üstü ızgara, ikonik adaşı boksör George Foreman ile ünlendi. Aynı anda iki hamburger köftesi tutabilir ve 1500 watt’lık bu model, önceki modellere göre üçte iki oranında ısınır. Bütçe dostu bir fiyata siyah renkte mevcut olan bu harika küçük ızgara, yağı kesmek ve kömürden kaçınmak için hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir yol sunar ve çoğu yiyeceği 10 dakika veya daha kısa sürede pişirir. en iyi elektrikli ızgara , en iyi elektrikli mangal , en iyi dumansız elektrikli izgara , en iyi elektrikli ızgara yorumları , elektrikli ızgara en iyisi , en iyi elektrikli barbekü ,en iyi elektrikli ızgara hangisi , en iyi elektrikli ızgara 2020 ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir